English versionMapa stránekNapište námDomůZMF Medical, s.r.o. - Lékařská technika, produkty, prodej a servisZMF Medical, s.r.o. - Lékařská technika, produkty, prodej a servis
 
Intenzivní péče Kardiologie Primární péče Domácí péče

HELPDESK - servisní pomoc pro VásIntenzivní péče

   

Přehled poskytovaných služeb

V rámci péče o zákazníka zajišťují naši servisní pracovníci komplexní služby v oblasti poskytování záručního a pozáručního servisu vč. oprav, kalibrací, bezpečnostně-technických kontrol, metrologických ověření tonometrů a měření účinnosti germicidních svítidel.

Servisní technici jsou vysoce kvalifikovaní a mají bohaté zkušenosti s mnohaletou praxí. Pravidelně bývají odborně proškolování přímo u výrobců, mají platné zkoušky dle všech legislativních požadavků a disponují potřebným technickým zázemím nutným pro poskytování služeb na nejvyšší možné úrovni.

V případě připojení počítačové jednotky k internetu řešíme servis softwarových aplikací pomocí vzdálené správy z kanceláře = okamžitá reakce na požadavek uživatele.

Jsme autorizovaným zástupcem jednoho z největších světových výrobců spotřebního materiálu a příslušenství pro monitoring SpO2, EKG, NIBP, IBP a teploty. Máme ihned k dispozici potřebné skladové zásoby pro okamžitý servis a dodávku s garancí nejnižších možných cen.

Doporučujeme a zajišťujeme provádění komplexních bezpečnostně-technických kontrol zdravotnických prostředků dle zákona 346/2003 Sb.

Naše společnost patří mezi 5 vybraných firem, které mají oprávnění provádět metrologické ověření rtuťových tonometrů. Jelikož vlastníme potřebné vybavení, provádíme toto ověření na místě u zákazníka, což značně šetří čas a nutné náklady.

Vzhledem k odborným znalostem a vlastnictví potřebného testeru provádíme měření účinnosti germicidních svítidel.

Dále provádíme montáže, přemísťování a servis signalizačních a dorozumívacích zařízení. Servis zajišťujeme se sídla společnosti v Rožnově pod Radhoštěm a ze sídla obchodního partnera v Jičíně a v Plzni. Díky tomuto pokrytí jsme schopni ihned reagovat a provést nutný servisní zásah přímo u zákazníka.

Produkty pro intenzivní péči

Aktivní antidekubitní systémy
Infuzní technika
Odsávačky
Inhalátory
Monitory vitálních funkcí
Pulsní oxymetry
Defibrilátory
Tonometry
Spotřební materiál
Přehled další nabízené techniky


Máte zájem o náš katalog?
Kontaktujte nás, zašleme Vám jej.
 

Kontaktujte nás

Kontakt na servisní oddělení:
Tel.: +420 571 648 010
Fax: +420 571 620 146
Email: servis@zmfmedical.cz

Tel.: +420 571 648 010
Fax: +420 571 620 146
E-mail: info@zmfmedical.cz
 
    DODAVATELÉ   PRODUKTY
  SIEMENSNAL VON MINDENMICROLIFESECALABTECHADLPROMAREHADEFIBTECHMEDIMACAMIGYRUSHEDY   Aktivní antidekubitní systémy
Infúzní technika
Odsávačky
Inhalátory
Monitory vitálních funkcí
Pulsní oxymetry
Defibrilátory
Tonometry
EKG
Holter - TK
Holter - EKG
Podtlakové elektrody
Spirometry
Ambulantní HW+SW
Spotřební materiál
Ostatní produkty